Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Ford binek araçlarda 2016 Haziran ayı fırsatları!
Ford binek araçlarda 2016 Haziran ayı fırsatları!

Ford binek araçlarda 2016 Haziran ayı fırsatları!

Yeni Ford Mondeo, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor.

Yeni Ford Mondeo (Titanium hariç)’nun yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66* faizle tanışabilirsiniz. Ford binek araçlar haziran ayına özel: 2016 model yılı binek araçlara (Tourneo Courier Journey dahil), 20.000 TL, 20 ay ve %1,09 faiz** oranıyla sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

Mayıs ayında Courier Journey hariç tüm Ford binek araçlarda Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko alımlarında +1 yıl Ford Güvence***, Ford’dan hediye! Her Şey Dahil Ford Finans Paketi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın. * Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.

Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170,47 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 200 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,8842; yıllık toplam maliyet oranı %10,6098 olmaktadır. ** Belirtilen aylık %1,09 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.142,99 TL’dir.

Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,4677; yıllık toplam maliyet oranı %17,6126 olmaktadır. ***+1 yıl Ford Güvence hediye paketi sadece Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko satın alınması durumunda Courier Journey modelleri hariç otomobillere tanımlanacaktır. FKasko poliçesinin sonradan iptal edilmesi durumunda Ford Güvence paketi de iptal edilir. NOT: Belirtilen fiyatlar kampanyaya dâhil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site