Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Michelin tasarruf ettiriyor 1 lastik bedavaya geliyor!
Michelin tasarruf ettiriyor 1 lastik bedavaya geliyor!

Michelin tasarruf ettiriyor 1 lastik bedavaya geliyor!

Michelin Pilot Sport 4 yollara çıktı
Ünlü lastik üreticisi Michelin, yüksek performans lastiği Pilot Sport 4’ü yollara çıkardı.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Michelin, yeni yüksek performans lastiği Pilot Sport 4’ü yollara çıkardı. Spor otomobillerde sürüş keyfi, performans ve güvenliği bir arada sunan yeni Michelin Pilot Sport 4, üstün teknolojisi, özgün sırt deseni ve bileşenindeki malzemeler ile hem kuru hem de ıslak zeminde alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor.

DYNAMIC RESPONSE TEKNOLOJİSİ

Michelin’in yüzyılı aşkın tecrübesi ve motorsporları alanındaki deneyimi sayesinde geliştirilen Michelin Pilot Sport 4, yol ile daha fazla temas alanı sağlayarak sürücülerin performansını geliştirirken; “Dynamic Response” teknolojisi ile de direksiyon hareketlerinin yola en iyi şekilde aktarılmasını sağlıyor. Virajlarda ve yüksek hızla seyir ederken dahi yol ile temasın kaybolmasına izin vermeyen lastikler, yapısındaki bileşenlerin etkisi ile sürücülere direksiyonda mükemmel bir hâkimiyet sunuyor.

YAKIT TASARRUFU İLE BİR LASTİK FİYATI CEPTE

Bileşiğindeki işlevsel elastromerler ve silika sayesinde homojen yapısıyla yüksek performans sunan Pilot Sport 4, geniş ve derin kanalları ile su tahliyesini güvenle sağlayarak lastik ömrünü uzatıyor. Yüksek yakıt tasarrufu ile de yüksek performans lastikleri segmentinde fark yaratan Michelin Pilot Sport 4,aynı kategorideki lastiklere göre yüzde 3 daha az yakıt tüketerek, set olarak kullanıldığında, ömrü boyunca bir lastik fiyatı kadar tasarruf sağlıyor.
Lastik yanağında kadife görüntüsü ve etkisi yaratan premium dokunuş ve jant koruma bandı ile Premium tasarıma sahip Michelin Pilot Sport 4, sürücü odaklı ve konforlu bir performansıyla fark yaratıyor.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site