Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Fiat Fullback Satışa Sunuldu
Fiat Fullback Satışa Sunuldu

Fiat Fullback Satışa Sunuldu

Fiat Fullback Türkiye’de satışa sunuldu
Fiat, pick-up modeli Fullback’i Türkiye’de satışa sundu.

Fiat tarafından yapılan açıklamaya göre, adını Amerikan futbolunda hem defans hem de hücum özelliği bulunan kilit oyuncu konumundan alan Fiat Fullback, tanıtıma özel paketleri ve 81 bin 900 liralık başlangıç fiyatıyla bayilerde yerini aldı.

150 HP ve 180 HP’lik iki versiyonu bulunan Fiat Fullback, 2,4 litrelik silindir hacimli turbo dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

6 ileri manuel şanzımanlı olarak hem 4×2 hem de 4×4 çekiş versiyonlarıyla satışa sunulan Fiat Fullback’in, 5 ileri otomatik şanzıman seçeneği ise 4×4 versiyonlarında bulunuyor.

Fiat Fullback, ortalama 6,3 litrelik yakıt tüketimiyle ekonomik araç olarak öne çıkarken, tüm versiyonlarında standart olarak sunulan 7 hava yastığı ve Treyler Denge Kontrol Sistemi gibi güvenlik ekipmanlarını da bünyesinde barındırıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç, tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesiyle Fullback’in Fiat ticari araçlar ürün gamına büyük güç katacağını belirterek pazara iddialı gireceklerini kaydetti.

Fiat Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Müdürü Hasan Erdoğan da Fullback’te güç, performans ve dayanıklılığın bir arada sunulduğuna işaret ederek, “Profesyonel iş hayatında tüm ihtiyaçları karşılayabilen, her şeyiyle tam bir pick-up olan Fullback aynı zamanda gündelik hayatın gerekliliklerini de sunma özelliğine sahip.” ifadesini kullandı.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site