Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » HONDA Şimdi al Seneye öde dedi
HONDA Şimdi al Seneye öde dedi

HONDA Şimdi al Seneye öde dedi

Honda 2016 haziran ayında kampanya atağına geçti

HONDA Şimdi al Seneye öde dedi

Honda 2016 Haziran ayına özel Civic Sedan modelinde yüzde 0,92 faiz oranı sunarken yenilenen CR-V 4X4 dizel otomatik modelinde kredi kullanan müşterilerine ilk taksitlerini 1 yıl sonra ödeme fırsatı sağlıyor. 61 bin 490 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan modelinde ayrıca şimdi al, Aralık 2016’da ödemeye başla kredi kampanyası da bulunuyor.
Honda 4X4 CR-V dizel otomatik ve Civic Sedan modellerinde kredili alımlarda taksit öteleme fırsatı sunuyor. Dünyanın en iyi güç-tüketim oranlı motor-şanzıman kombinasyonuna sahip 4X4 dizel otomatik CR-V modelini 30 Haziran tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, arzu ederlerse taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyorlar. 61 bin 490 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan için hazırlanan Nisan ayı kampanyasındaysa kredi kullanan müşteriler isterlerse ödemeye Aralık 2016’da başlayabiliyorlar. 18 ay vadeli 30 bin TL kredi kullanımında ise yüzde 0,92’lik faiz oranı uygulanıyor.

CR-V’de iki motor ve 5 donanım seçeneği
Vergi avantajı sağlayan 1.6 litrelik dizel motoru 160 PS güç üreten CR-V dizel otomatik, Türkiye pazarına iki motor seçeneği ve 5 donanım versiyonuyla satılıyor. Tüm donanım versiyonlarında pratik bagaj kullanım özelliği sunan Honda CR-V’nin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası standart olarak yer alıyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120PS 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160PS 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160PS ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 160 PS’lik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart olarak bulunuyor.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site