Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Seat’tan eve dönüş servis kampanyası
Seat’tan eve dönüş servis kampanyası

Seat’tan eve dönüş servis kampanyası

Bir SEAT’ı en iyi tanıyan, yine bir SEAT Yetkili Servisidir.

Doğuş Otomotiv-SEAT, müşterilerine bir ayrıcalık daha sunuyor: 5 yaş üzeri SEAT sahipleri için düzenlenen servis kampanyasında Castrol motor yağı, hava filtresi, polen filtresi ve yağ filtresi değişiminden oluşan araç bakım paketi, 450 değil sadece 299 TL.

Aracı 5 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanya, yetkili servislerde yıl sonuna kadar geçerli olacak. “Bir SEAT’ı en iyi tanıyan, yine bir SEAT yetkili servisidir” düşüncesiyle başlayan kampanyada SEAT kullanıcılarına araçlarının ömrünü uzatan, uzun vadede aracın değerini koruyan bakım hizmetini avantajlı fiyatıyla vermek amaçlanmaktadır.

Kampanyaya katılan SEAT yetkili servislerinde geçerli olan bu kampanyada araç bakım paketi fiyatı 450 TL yerine sadece 299 TL (KDV dahil) bakım paketinde Castrol marka motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi bulunuyor.

NOT: Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 1,4 ve 1,6 TDI Common Rail (CR) motorlar için geçerli değildir.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site