Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Shell’den World Kart Sahiplerine 40TL Hediye
Shell’den World Kart Sahiplerine 40TL Hediye

Shell’den World Kart Sahiplerine 40TL Hediye

16 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi World anlaşmalı Shell istasyonlarından 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 25 TL ekstre indirimi kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL ekstre indirimi kazanacaktır.

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Shell akaryakıt istasyonlarından 16 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 01-10 Ekim 2016 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır.

16 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 01-10 Ekim 2016 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri Shell istasyonlarından minimum 40 TL akaryakıt alımı yaptığında kazanabileceği indirim tutarı 40 TL olacaktır.

Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL indirim kazanabilir. Ancak 01-10 Ekim 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler eğer SMS katılımı var ise bir sonraki World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından 40 TL’den daha az akaryakıt alımı yapmış olsalar bile bu durumda en fazla 25 TL indirim kazanabilecek.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 3160’a göndermesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 27 Ekim 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 31 Ekim 2016 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 27 Ekim 2016 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 01 Kasım 2016 tarihinde yüklenecektir.

01-10 Ekim 2016 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 15 TL’dir.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar.

World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar ve lisanslı banka ticari kartları dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanyaya Business TLcard ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site