Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » VW’den Üniversite sınavını kazananlara Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi!
VW’den Üniversite sınavını kazananlara Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi!

VW’den Üniversite sınavını kazananlara Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi!

İlk ders, ilk oda arkadaşı, ilk ev partisi ve tabi ki ilk vize ve ilk final… Pek çok ilki yaşayacağınız bu öğretim yılında ilk aracınızı da Volkswagen’den alın, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi ile yollarda güvenle kullanın.

Üstelik hayalinizdeki Volkswagen’e sahip olmak için ZUBİZU ile Dost Drive fırsatları devam ediyor.

Üniversite sınavını kazananlara Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi kampanyası Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Katılımcılar, ÖSYM tarafından açıklanan Üniversite Tercih Sonuçlarına göre bir yüksek öğrenim kurumuna yerleşmeye hak kazanmış olmalıdır.
Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi, Intercity İstanbul Park tesisleri içinde bulunan Intercity Driving Academy’de düzenlenecektir.
Şehir dışından katılacaklar için ulaşım ve konaklama, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. inisiyatifinde olup, yine Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından belirlenecek standartlar dahilinde karşılanabilecek ve organize edilebilecektir.
Kampanya, 10 Ağustos 2016 ve sonrasında tescil edilen tüm Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için satın alınan Volkswagen Binek Araç modelinin, katılımcının kendi adına ya da 1. derece (anne-baba-kardeş-eş) tescil edilmesi gerekmektedir.
Kampanya, 10 Ağustos 2016 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında tescil edilen araçlar için geçerlidir. Bu tarihler arasında kazanılacak olan Güvenli sürüş Teknikleri Hediye Çeki, düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerli olacaktır.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site