Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Yeni Toyota C-HR
Yeni Toyota C-HR

Yeni Toyota C-HR

Crossover’ı baştan yaratan bir Coupé. Dinamik tasarımı sayesinde durduğunda bile hareket ediyor hissi yaratır. Karşınızda beklentilerinizi yeniden gözden geçirtecek bir formül. Ana başlıklarda yer alacak Motorshow konseptinin daha ötesinde, bugün oyunu değiştirecek bir otomobil.

Toyota-C-HR-2017_02

Toyota C-HR dolu dolu yaşamayı seven ve otomobillerinin de buna ayak uydurmasını isteyenler için dizayn edildi.
Şehirden uzaktayken şehirdeki randevunuza gidebileceğiniz çok yönlü Toyota C-HR, çok çalışıp çok gezenler için…Toyota C-HR modern hayatınızın bir parçası…

Toyota-C-HR-2017_03

Toyota-C-HR-2017_04

Toyota-C-HR-2017_05

Toyota-C-HR-2017_07

Toyota-C-HR-2017_08
Toyota C-HR size SUV konforunda dinamik bir hatchback kullanma hissi verir ve bu sayede yolculuklarınızda keyfin doruklarına çıkarsınız. Toyota C-HR sürücüler tarafından sürücüler için geliştirilmiştir ve size mükemmel bir sürüş sağlar.

Toyota C-HR dinamik dizaynı ile size benzersiz bir sürüş keyfi yaşatır. Toyota C-HR her açıdan fark edilen dinamik tasarımı sayesinde her an atağa hazır bir görünüm sunarken, çarpıcı LED farları ve zarif pırlanta desenli ızgarası ile çarpıcı bir duruşa sahiptir.
Pürüzsüz gövdesine eşlik eden siyah sütunlar bütünsel bir tasarım sunarken, aynı zamanda coupé otomobil çizgilerini de yansıtır.
Bumerang şeklindeki arka farlar Toyota C-HR duruşunu vurgularken, bagaj ve arka tampon de otomobilin estetiğini tamamlar.

Toyota-C-HR-2017_06

Toyota-C-HR-2017_09

Toyota-C-HR-2017_10

İç tasarım hakkında detaylar henüz açığa çıkmamasına rağmen aynı göz alıcı tasarım iç kısımda da devam ediyor. Yüksek kalite malzemeler ve sofistike ortam size keyif verirken, aynı zamanda sürücüyü de sürüşün kalbine yerleştiriyor.

Önümüzdeki aylarda Toyota’nın en hevesle beklenen lansmanı olan Yeni Toyota C-HR hakkında, premium iç dizaynından, dinamik sürüş keyfi sunan yenilikçi tarzına kadar çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Toyota C-HR’a bir bakışta aşık olduysanız, direksiyona geçmeye hazır olun…

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site