Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Subaru Takas Kampanyası
Subaru Takas Kampanyası

Subaru Takas Kampanyası

Subaru’dan ‘takas’ kampanyası
Subaru, XV, Forester, Levorg ve Outback modellerin takas indirimi kampanyasını başlattı.

Subaru, XV, Forester, Levorg ve Outback modellerini kapsayan yeni satış kampanyası ile müşterilerine 5.600 TL’ye varan takas indirimi sunuyor.

Subaru 01-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olan yeni bir satış kampanyasını müşterilerine sunmaya başladı. Subaru XV, Forester, Levorg, Outback modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında 5.600 TL’ye varan takas desteği veya çok cazip kredi koşulları sunuluyor.

Subaru’nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV’nin fiyatları 88.900 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Comfort, Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli Levorg, 126.900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için yalnızca stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyatı ise 135.900 TL.

Kendi segmentlerinde beklentileri en fazla karşılayan, kullanıcıları tarafından en ideal araç olarak ödüllendirilen Subaru’nun SUV modelleri Forester ve Outback de kampanya kapsamında yer alıyor. İki benzinli ve bir dizel motor seçeneği olan Forester’ın fiyatları 136.900 TL’den başlarken, Outback’in fiyatı 215.200 TL olarak sunuluyor. Dünyanın ilk ve tek boxer dizel motoru, EyeSight teknolojisi ve Lineartronic otomatik şanzıman gibi özellikleriyle Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site