Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Hyundai’den Garantisi Biten Araçlara Bakım Kampanyası
Hyundai’den Garantisi Biten Araçlara Bakım Kampanyası

Hyundai’den Garantisi Biten Araçlara Bakım Kampanyası

GARANTİSİ BİTEN HYUNDAI’NİZ BAKIM İÇİN EVE DÖNÜYOR!

Garantisi biten Hyundai aracınızla yetkili servislerimize gelin, Blue Bakım ve Servis Paketi avantajlarından yararlanmaya devam edin!

Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar devam edecek olup garanti süresi bitmiş Accent (Accent Blue hariç), Getz, i20 (Benzinli ve Dizel Motorlu araçlar), Starex ve H100 müşterilerimize sunulacak tavsiye edilen “Blue Bakım ve Servis Paketlerini” kapsamaktadır.

*Kampanya, kampanyaya katılan Hyundai yetkili servislerinde ve 5 yıl ya da 100.000 km’yi tamamlamış garantisi biten Accent (Accent Blue hariç), Getz, i20 (Benzinli ve Dizel motorlu araçlar), Starex ve H100 modelleri için geçerlidir. Belirtilen fiyatlar bakım, fren, debriyaj, amortisör ve kayış paketleri için başlangıç fiyatları olup araç modeli, model yılı ve paket içeriğine göre değişkenlik göstermektedir.

Bakım paketi fiyatı, Accent Era ve Getz benzinli modeller için geçerlidir. Bakım paketleri yağ, yağ filtresi, hava filtresi, yağ tapa contası ve işçilikten oluşmaktadır. Starex CRDi modeller için tavsiye edilen bakım paket fiyatına yakıt filtresi de dahildir. Accent Era ve Getz Dizel U2 motorlu modeller için tavsiye edilen blue bakım paket fiyatı 269 TL’dir. i20 Dizel tavsiye edilen bakım paket fiyatı partikül filtre olmayan modeller için geçerlidir. Partikül filtreli i20 dizel motorlu araçlar bu kampanya kapsamı dışındadır. Blue Bakım Paketlerinde 10W30 yağ kullanılması tavsiye edilmektedir.

Fren paketi fiyatı, Accent Admire modeli ön balata parça ve işçiliği için geçerlidir. Debriyaj paketi fiyatı, Accent Admire 1.6 Benzinli modeli baskı, balata, bilye ve işçiliği için geçerlidir. Amortisör paketi fiyatı, Starex modeli 2 ön amortisör parça, işçilik ve rot ayarı için geçerlidir.

Kayış paketi fiyatı, i20 1.4 Benzinli V-kayışı parça ve işçiliği için geçerlidir. Tüm paket fiyatları KDV dahil fiyatlardır. Model bazlı paket içerikleri ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiye Hyundai yetkili servislerinden ve Müşteri Danışma Hattı’ndan (0216 571 63 01) ulaşabilirsiniz. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site