Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Yeni Opel Corsa GSi 2019 Model
Yeni Opel Corsa GSi 2019 Model

Yeni Opel Corsa GSi 2019 Model

Gerçek sürüş keyfi için gerçek hassasiyet: Opel Insignia GSi’nin orta ölçekli sınıfta etkileyici bir şekilde gösterdiği ürün, yeni Opel Corsa GSi’ın küçük otomobil segmentinde keyif otomobili imajıyla sahnedeki yerini alıyor.

Nürburgring’in Nordschleife’sinde ince ayarlanmış spor şasisi sayesinde, bir viraj virtüözü haline gelen hassas bir adeta spor makinesi.

Opel Corsa GSi’nin dış tasarımı hiç şüpheye yer bırakmıyor: İşte günlük sürüşte eşit derecede etkileyici olan gerçek bir atlet ! ! ! geliyor. Ama ne alet! Alet gibi alet!

“Uzun GSi geleneğimizi yeni Corsa GSi ile sürdürmekteyiz. Zaten klasik Corsa’nın özellikle sportif bir varyantıydı. Bu klasik, klasik olmanın peşinde koşuyor. Son sporcumuz, segmentinde yeni standartlar belirleyecek. OPC spor şasisi, “Opel Genel Müdür Satış ve Pazarlama Müdürü Peter Küspert.

“Sıcak, daha sıcak, Corsa GSi” sloganına sadık kalarak üç kapılı küçük otomobil, hassas hatlarla etkileyicidir: Büyük hava girişleri, heykeltraş kaputu, belirgin arka spoyler ve hassas modellenmiş yan eşikler ile karakteristik bir tasarıma sahiptir. Büyük bal peteği ızgarası ve iki kanat tarafından desteklenen merkezi Opel Blitz’in yanı sıra karbon yarış-görünüşündeki dış dikiz aynası muhafazaları ile arpacık Opel GSi fascia görünür hale gelir. Ön taraf boyunca akan siyah trampetler ile yatay bir çizgide görsel olarak bağlanan büyük krom-halka tasarım öğeleri, kaput üzerindeki siyah travers ile birlikte yol tutuş sporcusu izlenimini desteklemektedir. Canlı tasarım, arkadan bakıldığında da mevcut. Çatının kenarındaki ünlü spoyler ek downforce yaratır,

Saflık spor hissi de iç tarafından iletilir. Opel Corsa GSi sürücüsü, isteğe bağlı Recaro performans koltuğuna oturur ve ellerini spor direksiyon simidine yerleştirir. Vites topuzu vites kolu ile seçin, ayağınızı alüminyum spor pedalına koyun ve saf sürüş keyfi başlıyor. Opel Corsa GSi aynı zamanda saf bir hassasiyet sergiliyor: OPC versiyonundan bilinen spor şasi ve kırmızı kaliperleri olan frenler, isteğe bağlı 18 inç hafif alaşım jantlarla birlikte kullanıldığında hassas atletizm, olağanüstü kullanım ve kısa fren mesafeleri sağlıyor.

Opel Corsa GSi kullanıcıları, isteğe bağlı IntelliLink bilgi-eğlence sistemi ile mükemmel bağlantıların keyfini çıkarabilir ve Apple iOS ve Android akıllı telefonların dünyasını araca getirebilirler.

 

Opel-Corsa_GSi-2019-01 Opel-Corsa_GSi-2019-02

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site