Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Ford Temmuz kampanyaları
Ford Temmuz kampanyaları

Ford Temmuz kampanyaları

HAYALİNİZDEKİ FORD’A SAHİP OLMANIN ‘BİR BAŞKA’ YOLU: TEMMUZ AYI FIRSATLARI

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

31 Temmuz’a kadar;

Ford Options Fırsatı

– 2017 model yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %91, 2017 model diğer otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %72 kampanya desteği fırsatından yararlanmak için hemen formu doldurun.

– 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %63 kampanya desteği fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.

Fırsatlar Devam Ediyor

Seçili Ford modellerinde Yaz Kampanyası %3 indirim fırsatı 31 Temmuz’a kadar devam ediyor. Hayalinizdeki Ford modeli, yetkili satıcılarda sizi bekliyor4.

Ayrıca Ford Focus satın alımlarında Her Şey Dahil Finans Paketi veya Ford Options kullanılmaması durumunda 30.000 TL tutar ve 12 aylık kredi kullanımlarınızda geçerli %0 faiz avantajından faydalanabilirsiniz6.

Peşin Alım Desteği

– Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %55 peşin alım desteği fırsatını kaçırmayın.

 

1 16 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %9 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %9 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

2 16 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %7 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %7 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Kuga, Ford Tourneo Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

3 16 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

4Belirtilen %3 Yaz kampanya oranı 16 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobiller ve ticari araç modellerinde (2018 model yılı Custom modelleri hariç) tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %3 kampanya desteği uygulanacaktır. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

516 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %5 peşin alım kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %5 kampanya desteği, 2017 ve 2018 model yılı Ford otomobillerde geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6Belirtilen aylık %0 kampanya faizi 16 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford Focus model araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.500 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,5 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı %0,9773 olmaktadır.