Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Skoda’dan Temmuz ayı Servis Kampanyasında son gün!
Skoda’dan Temmuz ayı Servis Kampanyasında son gün!

Skoda’dan Temmuz ayı Servis Kampanyasında son gün!

SKODA YAZ BAKIM KAMPANYASI

SKODA’nıza yaz bakımı yaptırmak için, 18 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında sizi en yakın yetkili servisimize bekliyoruz. Bakım parçalarında Castrol Edge Porfessional motor yağlarında ve bakım işçiliğinde %10 indirim ve SKODA orijinal aksesuarlarında %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

 

ZUBİZU SERVİS KAMPANYASI

4 yaş ve üzeri Skoda sahipleri SKODA Yetkili Servislerinde mekanik ve elektrik tüm parça ve işçiliklerde ZUBİZU’ya özel %20 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.

 

Kampanya Koşulları :

SKODA Yaz Bakım Kampanyası

SKODA Yaz Bakım kampanyası, 18 Haziran – 14 Temmuz tarihleri arasında tüm SKODA araç sahipleri için düzenlenmiştir. Kampanya katılımı için model ve kilometre sınırlaması yoktur. ilgili indirimler başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş., kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştime hakkını saklı tutar.

 

Zubizu Servis Kampaynası

Trafiğe çıkış tarihine göre 4 yaşını doldurmuş ve üzeri tüm SKODA araçları kampanya dahilindedir. Sadece mekanik ve elektrik atölye işlemlerinde kampanya geçerlidir. Yetkili Servislerimizde satılan Castrol Edge Prof.LL III5W30 motor yağları kampanya dahilindedir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez Yüce Auto Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. ve ZUBİZU kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site