Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Yeni Toyota Yaris Sedan 2019 Model
Yeni Toyota Yaris Sedan 2019 Model

Yeni Toyota Yaris Sedan 2019 Model

Toyota Yaris sedan, sportif L, yüksek donanımlı LE sınıfı ve yeni premium XLE sınıfı da dahil olmak üzere 2019 için üç sınıfta müşterisine sunulacak.

XLE, Yaris sportif deriyle süslenmiş ön koltuklar, deri kaplama direksiyon simidi, vites topuzu ve park freni, Otomatik Klima Kontrollü HVAC sistemi, otomatik LED farlar, yağmur algılayıcı silecekler ve aydınlatılmış giriş.

2019 için, tüm Yaris sedanları ön ızgara tasarımı ile yeni bir spor görünüme sahiptir. Dış tasarımda, lüks piyano siyahı aksamları ve krom süsleme bulunmakta. Sis farları LE ve XLE sınıflarında standart ve bu sınıflar ayrıca yeni bir arka spoyler yer almaktadır. Tüm donanımlarında uydu radyosu, color key bir köpekbalığı yüzgeci anteni ile donatılmıştır. LE ve XLE, LED led göstergelere sahip ısıtmalı dış dikiz aynalarıyla donatılırken, dış dikiz aynaları tümünde standart olarak gelir.

Güvenlik her Toyota için bir önceliktir ve bu yüzden tüm Yaris sedan’ları Aktif bir Güvenlik Sistemi ve Düşük Hızda Önceden Çarpışma Sistemi (adaptif fren sistemi) ile standart olarak sunulur. Yaris, karayolu üzerinde galon başına 40 mil (MPG) sağlayan yüksek sıkıştırmalı 1,5 litrelik bir motora sahiptir.

 

Toyota-Yaris_Sedan-2019-1 Toyota-Yaris_Sedan-2019-2 Toyota-Yaris_Sedan-2019-3