Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Ford Eylül Kampanyası
Ford Eylül Kampanyası

Ford Eylül Kampanyası

SONBAHARDA FORD FIRSATLARI BİR BAŞKA!

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

Ford Options Fırsatı

– 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %61 kampanya desteği fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.

Peşin Alım Desteği

– Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %42 peşin alım desteği fırsatını kaçırmayın.

118 – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

218 – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli belirtilen %4 peşin alım kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %4 kampanya desteği, 2017 ve 2018 model yılı Ford otomobillerde geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.