Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Volkswagen Ekim Kampanyası
Volkswagen Ekim Kampanyası

Volkswagen Ekim Kampanyası

Bugün Günlerden Volkswagen

Bugün Volkswagen Ailesine katılmak için harika bir gün.

Siz de 31 Ekim’e kadar bir Volkswagen Yetkili Satıcısına uğrayın, Passat’ta geçerli 60.000 TL’ye ve 12 aya kadar %0 faiz avantajından yararlanın! Ayrıca Passat ve diğer Volkswagen modellerinde geçerli %14’e varan indirimler de yine Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi almak için kampanyaya başvurun, sizi sadece dakikalar içinde arayarak bilgilendirelim.

– Kampanya, 17 – 31 Ekim tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında ve sadece Passat modelimizde geçerlidir.

– Kampanyada bahsi geçen kredi uygulamaları vdf tarafından sağlanmaktadır.

– Kampanya faiz oranlarının geçerli olması için taşıt kredisine Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi gerekmektedir.

– %0 faiz oranının geçerli olduğu farklı vade seçeneklerinde kullanılabilecek maksimum kredi tutarları aşağıda belirtilmiştir. Bu tutarların ve vadelerin dışında kalan kredi kullanımlarında uygulanacak faiz oranları için Volkswagen Yetkili Satıcılarından bilgi alınabilir.

  • 60.000 TL için 12 ay vadeye kadar %0 faiz
  • 41.000 TL için 18 ay vadeye kadar %0 faiz
  • 33.000 TL için 24 ay vadeye kadar %0 faiz
  • 24.000 TL için 36 ay vadeye kadar %0 faiz
  • 20.000 TL için 48 ay vadeye kadar %0 faiz

– 31 Ekim’e kadar geçerli Bugün günlerden Volkswagen kampanyası dahilinde ayrıca 2018 model Polo, Golf, Passat, Passat Variant, Tiguan, Tiguan Allspace, Arteon ve 2017 model Beetle, Tiguan Allspace, Arteon ve Golf 1.6 TDI 90 PS Midline Plus modellerinde geçerli %14’e varan indirim tavsiye edilmektedir. Kampanya detayları, Katılım Koşullarından edinilebilir.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site