Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Renault Mayıs 2016 Kampanyaları
Renault Mayıs 2016 Kampanyaları

Renault Mayıs 2016 Kampanyaları

Renault Kampanyaları 2016

Renault, Mayıs ayı kampanyalarıyla sıfır km binek otomobil ve ticari araç modellerinde avantajlı satış fiyatları, cazip finansman olanakları ve nakit alımlara özel indirimler sunuluyor.

Renault CLIO ve Renault CAPTUR’lara hem %0 faiz hem de 4.000 TL’ye varan indirim
Mayıs ayı Renault kampanyası kapsamında; tüm model yıllarındaki Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Captur modellerinin perakende satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kredi, 12 ay vade için %0* faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla vade talebi için 24.000 TL kredi, 24 ayda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ürününün satın alınması durumunda %0,99* faiz oranı bulunmaktadır. Aynı tutar ve vade için Maxxi Koruma’sız faiz oranı %1,04*’tür. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları bulunmaktadır.

Renault Finansman kampanyasına ek olarak Renault Clio HB ve Renault Clio Sport Tourer’larda 4.000 TL, Renault Captur’larda ise 3.000 TL ilave indirim fırsatı sunulmaktadır.

Renault Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Captur modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Belirtilen indirimler, finansman kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Kampanyalı faiz oranları, başka bir finansman kampanyası ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 15 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Renault TALISMAN ve Yeni Renault MEGANE HB’ lere özel fırsatlar
Renault Mayıs ayı kampanyasıyla; Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinin perakende satın alımlarında kullanılacak krediler için 30.000 TL kredi ve 18 ay vadeye kadar Maxxi Koruma ile %0,99*, bunun üzerindeki kredi tutarı ve vade taleplerinde maksimum 75.000 TL kredi ve 48 ay vadeye kadar %1,19* faiz seçeneği bulunuyor.

Renault Finansman kampanyasına ek olarak, tüm marka ve modelden aracını takasa vererek yerine sıfır km bir Renault Talisman veya Yeni Renault Megane HB satın almayı tercih edenlere 3.000 TL ilave indirim fırsatı sunuluyor.

Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları, başka bir finansman kampanyası ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Takas indirimi, finansman kampanyası ile birlikte kullanılabilir ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. İlgili indirimin geçerli olması için takas araca ait ruhsattaki soyadı ile sıfır km aracın ruhsatındaki soyadının aynı olması gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Renault KADJAR’lara %0 faiz
Mayıs ayında tüm model yıllarındaki Renault Kadjar modelinin satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kredi, 12 ay vade için %0* faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla vade talebi için 24.000 TL kredi, 24 ayda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ürününün satın alınması durumunda %0,99* faiz oranı bulunmaktadır. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları bulunmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak perakende Renault Kadjar  satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanıyor.

Renault Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kadjar modelinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Sıfır km Renault KANGOO’lar % 0 faizle
Mayıs ayında tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kred, 12 ay vade için %0* faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla vade talebi için 24.000 TL kredi, 24 ayda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ürününün satın alınması durumunda %0,99* faiz oranı bulunmaktadır. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları bulunmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

%0 Faizle Renault MASTER ve Renault TRAFIC fırsatı
Mayıs ayında, Renault Master ve Renault Trafic satın almak isteyenlere, sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Renault kampanyası kapsamında %0* faiz ile kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 20.000 TL ve 20 aydır. Daha fazla kredi talebi bulunan Renault Master ve Renault Trafic müşterileri ise maksimum 36.000 TL kredi için 10 ay vadeye kadar yine %0* faiz fırsatından yararlanabilirler. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları bulunmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

İlgili kampanya, Renault Master ve Renault Trafic ürün grubundaki ticari araçların satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Renault Nakit alımlara özel ilave indirimler
Mayıs ayı Renault finansman kampanyalarından yararlanmadan yapılan Renault Kadjar, Renault Kangoo Multix, Renault Kangoo Express, Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında, nakit alım indirimleri sunulmaktadır. Renault Kadjar, Renault Master ve Renault Trafic’lerde 2.000 TL, Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express’ lerde İse 1.500 TL nakit alım indirimi bulunmaktadır.

İlgili indirimler, belirtilen Renault modellerinin finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanyalı faiz oranları ile birlikte kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site