Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Oto Ekspertiz Servisi

Kategori Arşivi: Oto Ekspertiz ServisiMercedes-Benz Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları

mercedes-benz-sifir-faizli-otomobil-kampanyalari

N- 285 Mercedes-Benz’in 0 faizli otomobil ve hafif ticari araç kampanyaları şu şekildedir: Mercedes-Benz EQA ve EQB Modelleri Kampanya Detayları: EQA ve EQB modelleri için 12 aya kadar %0 faiz fırsatı Kurumsal müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih etmeleri durumunda 500.000 TL’ye kadar krediye 12 ay vadede %0 faizle araç alabilirler. EQA 250+ AMG+ ve EQB 250+ AMG+ için 18 ayda 500.000 ...Devamını Oku »

Oto galerilere expertiz raporu Nisan’dan itibaren zorunlu

oto-galerilere-expertiz-raporu-artik-zorunlu

N- 82 Ülkemizde her gün binlerce araç el değiştirirken, yılda yapılan ikinci el oto satışı 5 milyonu aşıyor. 1 Nisan’dan itibaren 2. el otomobil alışverişinde yeni bir dönem başlıyor. Ekspertiz raporu ve garanti zorunlu olurken, kilometre düşüren, araç hasarını gizleyenlere büyük yaptırımlar geliyor. Konuyla ilgili TÜV SÜD D- Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger “Ekspertiz Raporu verecek firmalar için yeni ...Devamını Oku »

Elektronİk Beyin Testi Nasıl Yapılır ?

Elektronİk-Beyin-Testi-Ariza-Testi

N- 211 Elektronİk Beyin Testi &  Arıza Tespiti Sürekli gelişen otomotiv teknolojileri ve araçlarda elektronik uygulamaların yaygınlaşması sebebiyle test cihazları her geçen gün önem kazanıyor. Araçlar üzerinde yeni sistemlerin giderek daha fazla kullanılması sebebi ile sadece profesyonel diyagnostik cihazlar ile yeni sistemlere zarar vermeden güvenli servis hizmeti veriyoruz. Bu sayede araç alımlarında birçok sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Gelişen otomotiv sektöründe ...Devamını Oku »

Alt Kontrol Testi Nasıl Yapılır ?

Alt-Kontrol-Testi-oto-ekspertiz

N- 172 Alt Kontrol Testi Aracın liftle kaldırılarak, daha önce çarpma ya da sürtünme sonucu oluşmuş hasar varsa görsel olarak tespit edilir. Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında ortaya çıkar. Aracın yağ ve egzoz kaçaklarıyla ilgili problemleri varsa bu sorunlar tespit edilir ve ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçilir.Devamını Oku »

Kaporta Boya Testi Nasıl Yapılır ?

kaporta-boya-testi-oto-ekspertiz

N- 264 Kaporta Boya Testi Kaporta ve boya ekspertizin de aracınıza 101-1001 nokta test diye tabir edilen çok noktalı bir kontrol aşamasıdır. Bu kontroller esnasında aracınızın tüm parçaları kontrol edilir. Herhangi bir parça yada aksamında boya – parça boya – lokal boya yada değişen bir parçanın olup olmadığı ile varsa hasarlı kısımlarının onarılıp onarılmadığı tespit edilmiş olur. Bu kontrol sonucunda ...Devamını Oku »

Fren ve El Freni Testi Nasıl Yapılır ?

fren-testi-oto-ekspertiz

N- 164 Oto Ekspertiz Fren Testi Fren sistemi testi ile aracın test edilmek istenen dingili elektrik tahrikli tamburlar üzerine çıkarılarak fren yapılır, boşta sürtünme yalpa kontrolü ve her bir dingile ait sol-sağ dengesizliği ölçülür. Test sonucunda sadece geçer kalır bilgisi değil, aracın fren sisteminde bulunan balata disk ömürleri ile varsa aracın  fren sistemindeki muhtemel (ABS) arızasını da gösterir. Uygulanan test ...Devamını Oku »

Süspansiyon Testi Nedir ?

Suspansiyon-testi-oto-ekspertiz

N- 145 Süspansiyon test cihazı ile aracınızın dört ayrı amortisörüne eşit oranda titreşim ve hareket verilerek olası bir amortisör ve süspansiyon organlarındaki hataların saptanması sağlanır. Bu test sonucunda araç amortisörlerinin sağlamlık kontrolü, süspansiyon denge kontrolü ile gürültü oranları ve maksimum yer değiştirme kontrollerini yapılarak Otomobilinizin yol tutumu Bilgilerine kadar hesaplanır ve raporlar halinde size sunulur. Tüm dünyada güvenirliği otomotiv sektörünce ...Devamını Oku »

Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto-Ekspertiz-Fiyatlari-Ekspertiz-Kampanya-Detaylari

N- 326 BÖLGE BAZLI ÜCRETLENDİRME 35 farklı nokta da ekspertiz hizmeti sunan Garantili Arabam Bölgesel fiyatlandırma politikasını uygulamaktadır. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezi arayarak operatörlerimizden kampanyalar ve ekspertiz yaptırmak istediğiniz bölge ve araç hakkında bilgi alabilirsiniz. Dinamometre Testi 2WD – Paket Detayları * Takometre Kontrolü (Radar Kontrol) * Motor Güçü Ölçümü (Hp) * Motor Güçü Ölçümü (Kw) * Motor ...Devamını Oku »

Yanal Kayma Testi Nedir ?

yanal-kayma-testi-nedir

N- 187 Almayı düşündüğünüz aracın fabrika çıkışı rot ayarına sadık olup olmadığı bu testle ortaya çıkmaktadır. Test temelde aracın ilgili dingile (TOE) ait tekerleğinin yürüme hızının ve sapmasının olup olmadığını tespit etmek için ölçüm platformunun üzerinden geçirilmesi (1 km ye tekabül eder) ile yapılır. Rot ayarı ve aks kontrolleri de bu sırada yapılır. Ölçüm sonuçları raporlanarak alıcıya sunulur.Devamını Oku »

Dinamometre (Dyno) Testi Nedir ?

Dinamometre-Dyno-Testi-Nedir

N- 232 Motor Performans testi DYNO isimli test cihazıyla yapılır. Aracınızın manuel ya da otomatik olma durumu ile önden veya arkadan çekiş durumuna göre test cihazı üzerine uygun şekilde yerleştirildikten sonra normal yol koşullarındaki gibi aracın hızlanması sağlanarak DYNO test cihazından aracın motoru ile ilgili gerekli sonuçlar alınır. Bu test sonucunda aracınızın motorunun kaç beygir güç ürettiği ve üretilen bu ...Devamını Oku »

Oto Ekspertiz Nedir ?

online-oto-ekspertiz-nedir-fiyatlari-ne-kadar

N- 367 Oto Ekpsertiz Garantili Arabam Oto Ekspertiz aracınızda bulunan hasarları veya arızaları sıfır hata ile sizlere raporlama yaparak araç satışında alıcı ile satıcı arasında bir güven oluşturarak sağlıklı bir alışverişin yapılmasına bir anlamda aracılık yapmış olur. Garantili Arabam yapmış olduğu tüm ekspertiz sonuçlarının arkasında güvenle durabilmek kapsamında aracınızda Garantili Arabam test istasyonlarında yaptırmış olduğunuz ekspertiz sonucunun dışında herhangi bir ...Devamını Oku »

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site