Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Audi Ağustos Kampanyaları
Audi Ağustos Kampanyaları

Audi Ağustos Kampanyaları

Audi Ağustos Kampanyaları

Audi yaz aylarının son kampanyası ile müşterilerine Audi A3 ve Audi Q2 modellerinde %0 faizli kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca 3 yaş ve üzeri Audi otomobillere Audi Yetkili Servislerinde özel indirim avantajları sunuluyor.

 

Audi A3 Kampanyası

Audi’nin en beğenilen ve en çok satan modellerinden biri olan Audi A3 Sportback Ağustos ayına özel faiz avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcıları’nda. Audi’nin Premium kompakt sınıftaki iddialı modeli Audi A3’ün beş kapılı versiyonu A3 Sportback’ler Ağustos ayında özel avantajlarla alıcılarını bekliyor. Audi Yetkili Satıcılarında geçerli olan kampanya kapsamında, 31 Ağustos 2019 tarihine kadar vdf’den alınacak kredilerde 70.000 TL için 6, 12 veya 18 ay vadede %0 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Audi’nin 5 kapılı hatchback modeli Audi A3 Sportback, Ağustos ayı boyunca geçerli %0 faizli finansman kampanyasıyla Audi Yetkili Satıcılarında. %0 faiz, 70.000 TL için 6 ile 18 ay vade arasında sınırlı olup 31 Ağustos 2019’a kadar geçerlidir. Kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur. İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi A3 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 103 – 110 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,9 – 4,8 lt/100 km arası değerlerdedir. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi Q2 Kampanyası
Alman otomobil üreticisi Audi’nin kompakt SUV modeli Q2, %0 faizle Audi Yetkili Satıcılarında. Temmuz ayında başlatılan Q2 modellerinde de 0 faiz kampanyası Ağustos ayında da devam ediyor.

31 Ağustos 2019’a kadar devam eden kampanya, Audi Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic model araçlar için geçerlidir. Kampanya, %0 faiz 6 – 18 ay 70.000 TL vdf kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir. İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi Q2 30 TDI 116 hp Design Stronic’in ortalama CO2 emisyonu 112-118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,7-4,5 l/100 km arasındaki değerlerdedir. Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.


Audi AutoCredit Kampanyası
Audi AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Audi A1 için 2.399 TL, Audi A3 için 2.744 TL, Audi A4 için 3.436 TL, Audi Q2 için 3.423 TL ve Audi Q3 için 4.040 TL’ den başlayan aylık ödemelerle yeni Audi’nizi hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Audi’nize sahip olun. Tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Audi’nizi yepyeni bir Audi ile değiştirebilirsiniz.

Ayrıca bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve 1 yıllık Audi Kasko paketine de sahip olacaksınız.

 

*Kampanya, seçili Audi araç modellerinde geçerlidir.
**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.

 

Audi Servis Kampanyası
3 yaş ve üzeri Audi marka otomobiller için, ZUBİZU’ya özel mekanik işçilik hizmetleri, Castrol yağlar, araç lastikleri ve Audi Orijinal Parçaları, Audi Yetkili Servislerinde özel indirim avantajlarıyla sunuluyor.

*Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Audi modellerine %16 indirim sunulmaktadır.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site