Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Opel Nisan 2016 Kampanyası
Opel Nisan 2016 Kampanyası

Opel Nisan 2016 Kampanyası

Opel Kampanyası 2016

Opel 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili seçilen Yeni Opel Astra için 8-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Opel Showroom’larında gerçekleştirilecek test sürüşü etkinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında test sürüşüne katılan bir kişi çekilişle yeni Opel Astra kazanma fırsatı yakalayacak.

Yeni Opel Astra Kazanma Fırsatı
Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “yeni Opel Astra’mızı Avrupa’da Yılın Otomobili yapan özellikleri ve sürüş keyfini birinci elden yaşamaları için herkesi showroom’larımıza davet ediyorum. Yılın test sürüşü sonucunda yeni Astra’sına kavuşacak şanslı Opel müşterisini de şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

LED matrix farlar, masaj yapan koltuklar ve akıllı sürüş asistanları gibi lüks sınıf özellikleri ile öne çıkan yeni Astra, simdi de 1.4 150 hp benzinli otomatik seçeneği ile Opel müşterilerine yüksek yakıt ekonomisi ve performansı bir arada vaat ediyor. Yeni Opel Astra, 2016 Avrupa’da Yılın Otomobili ödülünün yanı sıra 12 Avrupa ülkesinde Yılın Otomobili ve 9 Avrupa ülkesinde Altın Direksiyon ödülüne layık görüldü. 2016’nın ilk çeyreğine de güçlü bir giriş yapan yeni Opel Astra bir önceki modeline göre % 40 daha yüksek satış rakamına ulaştı.

Yeni Opel Astra Türkiye’de 84.800 TL’den başlayan dizel otomatik motor ve 66.500 TL’den başlayan benzinli motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site