Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Renault Nisan 2016 Kampanyası
Renault Nisan 2016 Kampanyası

Renault Nisan 2016 Kampanyası

Renault Kampanyaları 2016
Renault, Nisan ayı kampanyalarıyla sıfır km binek otomobil ve ticari araç modellerinde avantajlı satış fiyatları, cazip finansman olanakları ve nakit alımlara özel indirimler sunuyor.

Nisan ayında sıfır km Renault Clio, Renault Captur ve Renault Kadjar modelleri % 0 faizle
Renault Nisan ayı kampanyasıyla tüm model yıllarındaki Renault Clio HB (hatchback), Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin perakende satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kredi, 12 ay vade için %0* faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla vade talebi için 24.000 TL kredi 24 ayda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ürününün satın alınması durumunda %0,99* faiz oranı bulunuyor. Aynı tutar ve vade için Maxxi Koruma’sız faiz oranı %1,04*’tür. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları sunuluyor. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak olan Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanıyor.

Renault kampanya bilgisi:
Renault Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Sıfır km Renault Kangoo % 0 faizle
Nisan ayında tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kredi, 12 ay vade için %0* faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla vade talebi için 24.000 TL kredi 24 ayda Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ürününün satın alınması durumunda %0,99* faiz oranı bulunuyor. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları uygulanıyor. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi sağlanıyor.

Renault kampanya bilgisi:
Renault Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Renault Master ve Renault Trafıc’lere özel %0 faizli kredi fırsatı
Renault Nisan ayı kampanyası kapsamında, Renault Master ve Renault Trafic modellerini satın almak isteyenlere sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında %0* faiz ile kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 20.000 TL ve 20 aydır. Daha fazla kredi talebi bulunan Renault Master ve Renault Trafic müşterileri ise maksimum 36.000 TL kredi için 10 ay vadeye kadar yine %0* faiz fırsatından yararlanabilirler. Belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazla kredi taleplerinde ise maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar Maxxi Koruma ile birlikte %1,14*, Maxxi Koruma’sız %1,19* faiz oranları bulunmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault kampanya bilgisi:
İlgili kampanya, Renault Master ve Renault Trafic ürün grubundaki ticari araçların satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Renault nakit alımlara özel indirimler
Renault Nisan ayı finansman kampanyalarından yararlanmadan yapılan Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur, Renault Kadjar, Renault Kangoo Multix, Renault Kangoo Express, Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında, nakit alım indirimleri sunuluyor. Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur, Renault Kadjar, Renault Master ve Renault Trafic’lerde 2.000 TL, Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express’ lerde İse 1.500 TL nakit alım indirimi uygulanıyor.

İlgili indirimler, belirtilen modellerin finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanyalı faiz oranları ile birlikte kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site