Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Goodyear, Tatil Keyfi Nisan – Mayıs Kampanyası
Goodyear, Tatil Keyfi Nisan – Mayıs Kampanyası

Goodyear, Tatil Keyfi Nisan – Mayıs Kampanyası

15” ila 17” ve üzeri ebatta Goodyear markalı 4×4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden tek seferde 4 adet satın alanlar, tatilsepeti.com’dan 300 TL’ye varan indirim çekine sahip oluyor.

Dünyanın lider lastik üreticilerden Goodyear, tatilsepeti.com ile işbirliği içinde geliştirdiği kampanya ile yaza merhaba diyor.

15 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, tek seferde dört adet 15” veya 16” Goodyear markalı 4×4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden satın alanlar, tatilsepeti.com’dan 200 TL tutarında indirim çeki kazanırken, 17” ve üzeri ebatlarda Goodyear markalı 4×4 veya binek dört mevsim veya yaz lastiklerinden satın alanlar 300 TL tutarında indirim çeki kazanacak.

Goodyear’ın yaz kampanyası kapsamında tüketiciler; Tatil Sepeti’nin 444 44 20 numaralı hattını (Çağrı Merkezi) arayarak yapacakları en az 3 (üç) gecelik yurt içi veya yurt dışı otel konaklamasında veya en az 3 (üç) günlük yurt içi veya yurt dışı Tur Paketi satın alımında kullanılmak üzere 200 TL veya 300 TL değerinde indirim çekine sahip olacaklar.

Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunduklarının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte tüketicilerimize, tatil programlarını destekleyecek özel bir kampanya hazırladık. Tüketicilerimize, bir yandan Goodyear’ın yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastiklerini sunarken, diğer yandan da tatil bütçelerine katkıda bulunuyoruz” dedi.

Kampanyaya nasıl katılacaksınız?

Tüketiciler; “Goodyear ile Tatil Keyfi Kampanyası” kapsamında, kendilerine verilen indirim çeki ile lastik satış faturası tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisindewww.goodyeariletatilkeyfi.com internet sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak ve indirim çekinin üzerindeki
kazı-kazan kodunu, lastik faturasının ve indirim çekinin kaşeli yüzünün fotoğraflarını ilgili alana yükleyerek kampanyadan yararlanabilecekler. Kampanyaya katılım ve başvuru koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi için www.goodyeariletatilkeyfi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site