Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Toyota Corolla Nisan 2016 Kampanyası
Toyota Corolla Nisan 2016 Kampanyası

Toyota Corolla Nisan 2016 Kampanyası

Toyota Corolla 3000 TL İndirim veya % 0 Faizle

Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir.

Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. 3.000 TL indirim tutarı tüm Toyota Corolla benzinli modellerinde geçerlidir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %0 faiz fırsatı; Toyota Finans tüketici kredilerinde, Toyota Corolla benzinli modellerinde 18.000 TL kredi tutarı için 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %0,0811, yıllık efektif maliyet oranı %0,9773, tahsis ücreti 94,50 TL ödeme seçeneğinde geçerlidir. Yukarıdaki görsel, fiyatı ve taksit tutarı belirtilen modelden farklılık gösterebilir.

Toyota Corolla 2016 Model Yılı İndirim Kampanyası
Toyota Nisan ayı kampanyası kapsamında; Toyota Corolla modeli 3.000 TL’ye varan 2016 model yılı indirimi avantajıyla, 53.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor (belirtilen fiyatlar kampanya miktarı yansıtılmış fiyatlardır).

Toyota Corolla 2016 Model Yılı İndirimi Kampanyası 15 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli.

Toyota Corolla kampanya bilgisi:

15 Nisan 2016 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara dahil değildir. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ; araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur’u üzerinden TL’sına çevrilecektir.Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır. Toyota bayilerindeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar Toyota bayilerinde bulunabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site