Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Ford Ranger 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi
Ford Ranger 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi

Ford Ranger 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi

Zorlu araziler için özel olarak üretilen araçlardan biri olan ve bu yönde oldukça ciddi bir müşteri kitlesi olan 2019 model Ford Ranger özellikle 2.3 litrelik Eco Boost motoru ve 10 ileri otomatik şanzımanıyla daha piyasaya çıkmadan fark yaratmayı başarmış durumda. 

2019 model Ford Ranger incelemesi için bahsedilmesi gereken en önemli detaylar, zorlu hava ve arazi şartlarında oldukça üstün performans sergileyen 2019 model Ford Ranger’in gittikçe artan şöhretinin de ön plana çıkmasına neden oluyor. 

2019 Ford Ranger Özellikleri

2019 model Ford Ranger için ortaya koyduğu sağlam karakterden öncelikli olarak bahsetmek gerekiyor. 2019 model Ford Ranger teknik özellikleri,

  • Daha önce Mustang modelinden de kolaylıkla hatırlanacak 2.3 litrelik ve dört silindire sahip Eco Boost motor 2019 model Ford Ranger’ın en önemli teknik detaylarının başında geliyor.
  • Motorun teknik değerleri Ford mühendisleri tarafından açıklanmamış olmakla birlikte aracın 475 Nm tork değerleri ve 310 beygir gücünde olacağı varsayılıyor.
  • 2019 model Ford Ranger arka tekerlekten itişli bir altyapı içerecek. Ayrıca opsiyonel olarak dört tekerlekten çekiş özelliği de kullanıcılara sunuluyor.
  • 2019 model Ford Ranger şanzıman özelliğine bakılacak olursa 10 ileri değerli otomatik ünite hemen karşımıza çıkıyor. Ayrıca elektronik diferansiyel kilit standart pakette sunulan bir diğer hizmet olarak göze çarpıyor.
  • 2019 model Ford Ranger’da özel arazi lastiği, çekiş yönetim sistemi, çelik yan destekler, arazi süspansiyon paketi, gelişmiş sürüş desteği, yedi adet sürüş modu, yokuş inerken otomatik olarak yapılan fren ve gaz kontrolü 2019 model Ford Ranger’ın diğer başlıca özellikleri olarak göze çarpıyor.
  • 2019 model Ford Ranger’ın multimedya ekranı 8 inç olarak göze çarparken; adaptif hız sabitleyici, arka trafik asistanı, kör nokta uyarı, şeritte tutma, otonom acil frenleme ve yaya algılama özelliği ön plana çıkan diğer özellikler olarak isimlendirilebilir. Aracın daha detaylı performans değerleri de birkaç ay içinde netleşecek gibi gözüküyor.

2019 Ford Ranger Yakıt Tüketimi

2019 model Ford Ranger 2.3 litre olan Eco Boost motoruyla oldukça dikkat çekmesinin yanında, bu yönde yakıt tüketiminin daha az kullanılması hususunda da çalışmalarda sona gelinmiş durumda. 2019 model Ford Ranger yakıt tüketimi anlamında da 2019 yılı başında tam ve doğru veriler elde edilmesi mümkün.

2019 Ford Ranger Ne Kadar?

2019 model Ford Ranger’in oldukça önemli özellikler ve albeni barındırmasının yanında Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı şu anda büyük bir soru işareti olarak karşımıza çıkıyor. 2019 model Ford Ranger fiyatı bu doğrultuda Türk müşterisini bir hayli zorlayacağa benzerken, 2019’un başında fiyat konusunda kesin veriler elde edilmesi mümkün görünüyor.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site