Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » FIAT Sıfır Araç Kampanyası Mart 2019
FIAT Sıfır Araç Kampanyası Mart 2019

FIAT Sıfır Araç Kampanyası Mart 2019

Fiat’ın Mart ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyasında Fiat Egea model ailesi ile Fiat 500X ve Fiat 500L modellerinde, otomatik vites farkı kadar indirim fırsatı sunuluyor.

Fiat ilkbahar kampanyası çerçevesinde, Fiat Egea ailesine 66.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilirken, markanın “Otomatik Vites Farkı Bizden” kampanyasıyla, Fiat Egea model ailesi ve Fiat 500X ve 500L modellerinde otomatik vites farkı kadar indirim uygulanıyor.


Fiat Egea kampanyası

Sınıfının en performanslı 1.6 dizel motoru ve en geniş diz mesafesini sunan Fiat Egea Sedan, en geniş iç ve bagaj hacmi ile rakiplerinden ayrılan Fiat Egea Hatchback ve geniş iç hacminin yanı sıra alışılmışın etkileyici tasarımıyla Fiat Station Wagon modellerinde otomatik vites farkı Fiat tarafından karşılanıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili unvanını 3 yıldır sürdüren Fiat Egea ailesine ay sonuna kadar 66.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

 

Mart ayında Fiat Egea modellerinde otomatik vites farkı Fiat’tan. Fiat’ın ilkbaharda müşterilerine sunduğu “Otomatik Vites Farkı Bizden” kampanyası kapsamında; 100 km’de ortalama 3,9 l yakıt tüketimi, Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7’’ multimedia sistemi, sınıfının en geniş iç ve bagaj hacmiyle Fiat Egea HB, sınıfının en performanslı 1.6 dizel motoru ve en geniş diz mesafesiyle Fiat Egea Sedan, Mart 2019 Fiat kampanya fırsatlarıyla satışa sunuluyor.

 

Kampanyalar 31 Mart 2019 tarihine kadar 2018 model Fiat Egea Ailesi araçlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kredi kampanyası ile birlikte kullanılamaz.

 

Fiat 500X ve Fiat 500L kampanyaları

Mart ayında Fiat 500 ailesinin üyeleri de cazip koşullar ile satın alınabiliyor. Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7” Multimedia Sistemi ve 455 litrelik geniş bagaj hacmi ile ailelerin gözdesi olan Fiat 500L ile orijinal Fiat 500 tasarımını gerçek bir SUV deneyimi ile birleştiren yüksek performanslı 1.6 lt dizel otomatik Fiat 500X’de de benzer şekilde otomatik vites farkı kadar indirim imkanı bulunuyor.

 

Fiat 500X, elektronik park freni, anahtarsız giriş & çalıştırma ve yüksek performanslı 1.6 dizel otomatik seçeneğiyle Mart ayına özel kampanya avantajlarıyla Fiat Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanyalar 31 Mart 2019 tarihine kadar 2018 model Fiat 500X ve Fiat 500L araçlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kredi kampanyası ile birlikte kullanılamaz.

 

Fiat Egea HB Street satışa sunuldu

Fiat Egea ailesinin yeni üyesi Fiat Egea Hatchback Street, 77.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Fiat açıklamasına göre, Fiat Egea ailesi, yenilenen donanım seçenekleriyle 2019 yılında da öne çıkıyor.

Fiat Egea Hatchback ürün yelpazesine yeni katılan Street, donanımı ve sportif ayrıntılarıyla dikkati çekiyor. 16 inç alaşımlı siyah jantları, siyah radyatör ızgarası, siyah cam çerçeveleri, siyah ayna kapakları ve kapı kollarıyla farklılaşan Fiat Egea Street’in bagaj kapağı üstünde de modele özgü logosu yer alıyor. Fiat Egea Hatchback Street benzinli 1,4 litrelik 95 HP Fire, manuel ya da 1,6 litrelik 110 HP benzinli E-Torq otomatik vites kombinasyonuyla tercih edilebiliyor. Fiat Egea HB Street donanımında dizel motor seçeneği olarak ise 1,3 litrelik 95 HP güce sahip Multijet2 turbo beslemeli motor satışa sunuluyor.

 

Fiat Egea HB Street, Mart ayından itibaren 77.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fiat Egea HB Street’te, sportif tasarımının yanı sıra yokuş kalkış desteği, çekiş kontrol sistemi, elektronik stabilite programı, ABS, EBD, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, LED gündüz sürüş farları, bluetooth bağlantılı “uconnect medya sistemi”, “city fonksiyonlu” direksiyon sistemi, klima ve arka park sensörü gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Fiat Egea Street; bulut beyazı, rock siyahı, alev kırmızısı ve kurşun gri olmak üzere 4 farklı gövde rengi ile tercih edilebilecek.

 

Fiat servislerinde bahar kampanyası
Otomobilinizin kontrolü için ücretsiz check-up hizmeti, tüm satış sonrası işlemler için Worldcard’a 12 taksit ödeme kolaylığı Fiat Yetkili Servislerinde.

Kampanya Fiat yetkili servislerinde 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında tüm Fiat modellerde geçerlidir. Yapı Kredi Worldcard 12 taksit kampanyası için Fiat bayi/servisi ile görüşünüz. Taksit kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Fiat Check-up detay kontrolleri; lastik veya kauçuk borular, tahrik kayışları, polen filtresi, cam suyu, silecekler, cam suyu fıskiyeleri, motor yağı seviye, aydınlatma, far ayar, lastik, akü ve klima performans kontrollerini içermektedir. Pasta cila işlem detayı; yıkanmış ve kurulanmış aracın üzerine spiral makine ile vernik üzerinde oluşan leke ve çizikleri alacak şekilde uygulanır. Pastanın temizlenmesi sonrasında mikro fiber bez ile cila pastalanmış yüzeye uygulanır. Cilanın kuruması sonrasında temiz bir mikro fiber bez ile kuruyan cila katmanı aracın üzerinden alınır ve işlem tamamlanır.

 

Fiat Yetkili Servisleri’nde 5 yaş ve üstü Fiat otomobiller için geçerli paketlerde %20 yedek parça, %50 işçilik indirimi ve ücretsiz Acil Yol Yadım Ekstra Paketi sunuluyor.

Kampanya Fiat Yetkili Servislerinde, 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında tüm Fiat modelleri için geçerlidir. 5 yaş ve üstü Fiat araçlarda koşulsuz Fren Diski&Balata Paketi, Disk Paketi, Fren Balata Paketi, Zincir Paketi, Debriyaj Paketi ve Amortisör Paketlerinde yer alan yedek parçalarda %20, işçilikte %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için araç satın alım tarihinden en az 5 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

 

99 TL değerindeki Acil Yol Yardım Ekstra Paketi 5 yaş ve üstü Fiat araçlarda kampanya dahilinde ücretsiz tanımlanacaktır. (Ducato ve Scudo modelleri, kiralık araçlar, sürücü kurslarına ait araçlar, okul servisi araçları, taksiler ve toplu taşımada kullanılan araçlar kapsam dışındadır.) Fiat Yol Yardım Ekstra hizmeti ile müşteriler, paket tanımlanması itibarıyla “1 yıl boyunca geçerli” olmak üzere acil yol yardım hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Fiat müşterileri Acil Yol Yardım Ekstra hizmet sözleşmesini servislerden talep etmelidir.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site