Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Volkswagen’den 0 Faizli Kredi Kampanyası
Volkswagen’den 0 Faizli Kredi Kampanyası

Volkswagen’den 0 Faizli Kredi Kampanyası

Volkswagen Temmuz ayında müşterilerine %0 faizli kredi kampanyası ile cazip finansman fırsatı sunuyor. Segmentine adını veren bir VW Golf mü yoksa sınıfının en çok tercih edilen modeli VW Passat mı, karar vermek size düşüyor.

Alman markanın en beğenilen hatchback ve sedan modelleri Golf ve Passat, Temmuz ayı 2019 yaz kampanyası avantajlarıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Volkswagen’ler hurda desteğine ve Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimlere ek olarak %0’a varan faiz oranlarıyla alıcılarını bekliyor.

Sıfır kilometre bir Volkswagen sahibi olmak isteyenler, Temmuz ayı boyunca tüm VW Golf ve VW Passat modellerinde geçerli Volkswagen Doğuş Finans’tan 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faizli kredi kampanyasından yararlanabilir.

Volkswagen’in güncel tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listeleri üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi için Volkswagen Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Volkswagen’in Temmuz Ayına Özel %0 Faiz Kampanyası Katılım Koşulları:

-Temmuz ayına özel %0 faiz kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
-Bu kampanya 10 Temmuz – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
-Tüm Volkswagen Passat ve Volkswagen Golf modelleri için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
-Tüm Passat ve Golf modelleri için; Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi durumunda 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.
-Diğer vade ve kredi tutarlarında geçerli olacak faiz oranları değişkenlik göstermektedir.
-Belirtilen tüm kampanya faiz oranlarının kullanımı için krediye Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.
-Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmemesi durumunda vdf baz faiz oranı uygulanacaktır.
-Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneğini 06 – 48 ay vade olarak seçebilirsiniz.
-Uygulamaya ait katılım tutarının tamamı Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından karşılanacaktır.

Temmuz ayında 2019 model; Volkswagen Polo 110.700 TL, Volkswagen Golf 155.000 TL, Volkswagen Passat 190.000 TL, Volkswagen Arteon 327.300 TL, Volkswagen Tiguan 190.100 TL ve Volkswagen Tiguan Allspace 294.600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Volkswagen’in yeni modeli T-Roc ise Highline donanım paketinde 237.700 TL liste fiyatıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Volkswagen Hurda İndirimi

Emektar otomobilinize veda ederek yepyeni bir Volkswagen’le yola devam etmek isteyenler, Volkswagen hurda araç indirimi kampanyasından yararlanabilirler.

Volkswagen hurda teşviki ile 16 yaş ve üzeri bir araca sahip olanlar, aracını hurdaya ayırarak, 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanabilirler. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği ile ilgili detaylı bilgi Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

Vergi matrahı 70.000 TL ve daha altında olan araçlar için 15.000 TL,
Vergi matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL arasında olan araçlar için 12.000 TL,
Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site