Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Kampanyaları » Ford Ticari Araçlarda Temmuz Kampanya Fırsatları
Ford Ticari Araçlarda Temmuz Kampanya Fırsatları

Ford Ticari Araçlarda Temmuz Kampanya Fırsatları

Ford Ticari Araçlarda Temmuz Kampanya Fırsatları

Ford ticari araç müşterilerine Temmuz ayına özel indirim fırsatı sunuyor. 31 Temmuz 2019 tarihine kadar, 2018 model yılı ve 2019 model yılı belirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli indirim kampanyası kapsamında yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olabilirsiniz.2

%4 kampanya indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:

Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.

%5 kampanya indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:

Ford Tourneo Courier Kombi, Ford Transit Custom Kombi/Kombi Van, Ford Transit Custom Minibüs, Ford Tourneo Connect.

Ford ticari araçlarda peşin alım fırsatı

Temmuz ayı Ford ticari araç kampanyası dahilinde %0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2018 model yılı Ford ticari araçlarda %4 indirim, 2019 model yılı Ford ticari araçlarda ise %2 indirim fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.3

Ford ticari araçlarda %0 faiz kampanyası

Temmuz ayı boyunca Ford ticari araçlar sıfır faizli kredi kampanyası fırsatıyla Ford Yetkili Satıcılarında. 31 Temmuz 2019’a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olabilirsiniz.

F Kasko, bakım paketi veya Ford Güvence ile Her şey dahil finans paketi kapsamında; Ford ticari araçlara özel 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.4

Ford ticari araç kampanyası koşulları:

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta Ford ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

31 Temmuz 2019’a kadar geçerli Ford ticari araçlarda özel indirim fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Ford Transit Connect, Ford Custom Van, Ford Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Transit Courier ve Ford Ranger modellerinde %4, Ford Courier Kombi, Ford Custom Kombi/Kombi Van, Ford Custom Minibüs ve Ford Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır. Ford Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

31 Temmuz 2019’a kadar geçerli Ford peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2018 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

4 31 Temmuz 2019’a kadar geçerli 50.000 TL 12 Ay %0 Faiz Ford ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Bakım Paketi veya Ford Güvence ile tüm Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 50.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.166,67 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,1977 ; yıllık toplam maliyet oranı % 2,3729 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site