Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Yeni Ticari 2022 Nissan Townstar Özellikleri ve Fiyatı
Yeni Ticari 2022 Nissan Townstar Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Ticari 2022 Nissan Townstar Özellikleri ve Fiyatı

Nissan ailesinin ticari aracı gün yüzüne çıktı. Nissan Townstar, hafif ticari araç olarak Renault Kangoo, VW Caddy, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Ford Connect gibi rakiplere karşı üretildi.


2022 Nissan Townstar Teknik Özellikleri
Hafif ticari sınıfa farklı bir hava katacak olan yeni Townstar, binek modeliyle 775 litreye kadar geniş depolama alanı sunarken VAN modeli ise 800 kg’a kadar kargolama imkanı ve 1.500 kg’a kadar çekme kapasitesi sunabilecek.

yeni-ticari-2022-nissan-townstar-ozellikleri-ve-fiyati-fotograflari-2

Motor olarak ilk açıklanan verilerek göre bir benzinli birde elektrikli ünite bulunacak. Benzinli cephede 1.3 litrelik turbo benzinli 130 ps 240 nm tork güç üreten bu ünite Euro 6d-Full emisyon normlarına uygun olduğunu da belirtelim.

2022 Nissan Townstar EV Kaç Beygir?

Townstar EV adlı modelinde en temel verileri açıklandı. 44 kwh batarya kapasitesi ile 122 ps 245 nm tork güç üreten elektrikli motor, standart olarak 11 kw ya da 22 kw opsiyon AC şarj tipini destekleyecek. Ayrıca 75 kw DC hızlı şarj desteği de sunan Townstar EV’nin hızlı akımda % 80 doluma ulaşması sadece 42 dakika sürüyor.

yeni-ticari-2022-nissan-townstar-ozellikleri-ve-fiyati-fotograflari-1

 

2022 Nissan Townstar Donanımları
Son yıllarda ticari araç kelimesinin donanımsal anlamda sınırlarının aşıldığı birçok model gibi yeni Townstar da oldukça zengin özelliklerle alınabilecek. Bu araçta;
LED farlar,
10 inçlik dijital gösterge paneli,
8 inçlik dokunmatik mutlimedya ekranı,
Apple CarPlay ve Android Auto desteği,
kablosuz telefon şarjı alanı ve ProPILOT ile aktif sürüş asistanları gibi birçok özellik sunulacak. Sürüş asistanları konusunda çok iddialı olan Japon firma 20’den fazla teknolojik özelliği yeni Nissan Townstar modelinde kullanıcısıyla buluşturacak. Bunlar arasında adaptif hız sabitleme, şerit takip asistanı, otomatik park asistanı, yaya ve bisikletli algılama ve acil frenleme sistemi gibi birçok özellik yer alacak.

yeni-ticari-2022-nissan-townstar-ozellikleri-ve-fiyati-fotograflari-3

5 Yıllık veya 160.000 km garantisiyle satışa sunulacak bu aracın satış fiyatı ve zamanı hakkında bilgiler açıklandığı zaman ek güncelleme yapacağız.

 

 


Yeni Model Otomobiller için
Tıklayın

Otomobil Kampanyaları için Tıklayın

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site