Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » DMC Tuning Lamborghini Aventador
DMC Tuning Lamborghini Aventador

DMC Tuning Lamborghini Aventador

Yolda yürüyen standart Lamborghini görürseniz eğer onu sıradanlıktan çıkaracak en iyi modifiye firmalarından birisi DMC Tuning olacaktır. Her çalışması ile kendisine hayran bırakan firma bu sefer mor büyü ile karşımıza çıkıyor. Bakalım bu sefer ne gibi yenilikler yapmış?

DMC Tuning, şimdiye kadar Lamborghini Aventador için defalarca çalışmalar gerçekleştirip birçok konsept denemiştir. Fakat emin olun rengi ile bütünleşen en güzel eserlerinden birisi şuan karşınızda duruyor. Hani şöyle yanarlı dönerli mor rengi deriz ya, işte o bu süper spor otomobil için başarılı şekilde uygulanmış. Bu rengiyle bile diğer aventador modellerinden çok ama çok farklı duracağını hepimiz kestirebiliriz.

Fakat DMC olayı burada tabi ki bitirmemiş. Buna ek olarak ön tamponlardan tutunda yan eteklerden arka kısıma kadar uzanan birçok alanda farklılık oluşturan oldukça kıvamında body kit ile bir adım daha atmış. Bu da yetmemiş ve fabrikasyon halinde önde 19 inç, arkada ise 20 inç olarak duran jantların yerine önde 20 inç, arkada ise 21 inçlik PUR RS05 kodlu çok özel jant kullanmış. Özel diyorum çünkü mor detaylar burada bile kullanılmış ve aracı bir hayli iddialı göstermiş.

Yani görünüm olarak dmc tuning lamborghini aventador detaylarda bile yaşanabilir araç halini almış. Görünümü anlattım ama değişim rüzgarı burada da sona ermemiş. DMC son olarak 700 beygirlik bu aracın egzoz sistemini titanyum komple sistemle değiştirip ağırlıktan 35 kg kadar tasarruf ederek yaptığı bu performans kapsamlı yenilikle 760 beygir güç almış. Zaten araçtaki son nokta da bu olmuş.

dmc-tuning-lamborghini-aventador-1 dmc-tuning-lamborghini-aventador-7 dmc-tuning-lamborghini-aventador-8

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site