Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Renault Captur 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi
Renault Captur 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi

Renault Captur 2019 Model Fiyatı Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi

Dünyaca ünlü otomobil markası Renault 2019 yılında satışa sunacağı yepyeni serisi olan 2019 Renault Captur modeli ile dünya piyasalarında adından bir kez daha söz ettirmeyi başardı.

Oldukça şık ve estetikli bir görünüme sahip olan yeni modelin gerek iç ve gerek dış tasarımı ile de kullanıcılarına hitap ettiği görülmektedir. Birçok özellikleri ile önceki Renault modellerinden farklı olan Renault Captur modeli, özellikle de C şekline sahip olan ön ve arka farları sayesinde göz alıcı bir görünüme sahip olmaktadır.

2019 Renault Captur Modeli Teknik Özellikleri İse Şu Şekildedir;

Yüksek Kaliteden Jant Tasarımına Sahip
Kusursuz bir dizayna sahip olan 2019 Renault Captur modeli Adventure 16 inç ve Emotion 17 inç özelliğine sahip olan eşsiz jant tasarımı sayesinde kullanıcılarından yüksek beğeni alması öngörülmektedir. Ayrıca, gün ışığını kusursuz bir şekilde içe aktaran yüksek teknolojik tasarımlı cam tavanına da sahip olan 2019 Renault Captur serisi, bu sayede sürücüsüne eşsiz bir sürüç keyfi sunmaktadır.

Geniş Bagaj Hacmine Sahip
Tüm özelliklerin birarada yer aldığı 2019 Renault Captur modeli 1235 desimetre küp dev bagaj hacmi sayesinde sürücüsüne kusursuz bir seyahat hizmet sunmaktadır. Kolay katlanabilir koltuklara da sahip olan yeni modelde bu sayede normal standartların 2 katı kadar bagaj kullanım olanağına sahip olacağınız gibi, araç iç kısmında yer alan özel saklama bölümleri sayesinde de, eşyalarınızı veya özel eşyalarınızı aracınızın iç kısmındaki saklama bölümlerinde bulundurmanız yeterlidir.

Yüksek Performans Özelliklerine Sahip
Üretici firma tarafından üretilen 2 ayrı motoru tek bir modelde buluşturan Renault firması bu sayede 2019 Renault Captur modelinde 120 bg gücüne sahip Energy TCE ve 90 bg gücüne sahip Energy DCİ Eco2 motor seçenekleri sayesinde kullanıcılarına maksimum düzeyde güç ve minimum düzeyde yakıt tasarrufu sunmaktadır.

Energy dCi 90 Motor Versiyon Özellikleri İse Şu Şekildedir;

220 Nm değerine kadar tork özelliğine sahip
100 km de 3.6 litre yakıt tüketimine sahip
Km başına 95g emisyon değerine sahip
2019 Renault Captur Modelinde Tüm Özellikler Bulunuyor

Şehrin efsanesi olarak da isimlendirilen 2019 Renault Captur modeli ile maksimum düzeyde güvenlikli seyahat yapabilmektesiniz. Son teknolojik yokuş kalkış desteği, acil fren destek sistemi, elektronik denge programı, anti blokaj frenleme sistemi ve son sistem lsofix ile sizlere kusursuz bir seyahat olanağı sunmaktadır.

2019 Renault Captur Fiyat Tarifesi İse Şu Şekildedir;

Touch 1.2 TCe EDC 120 bg versiyonu: 91.850 tl üzerinden
Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg versiyonu: 115.600 tl üzerinden satışa sunulmaktadır.
2019 Renault Captur Modeli Türkiye Piyasasına Ne Zaman Giriş Yapacak ?

Renault firması tarafından henüz kesin bilgiler aktarılmasa da, tahminler doğrultusunda 2019 Renault Captur modelinin 2019 yılı başlarında Türkiye piyasasında yerini alması beklenmektedir. Uygun fiyat tarifesine sahip olması sayesinde ülkemizde de yoğun bir şekilde talep görmesi beklenen yeni serinin, şık iç ve dış tasarımı ve düşük yakıt tüketim özelliği sayesinde kullanıcıların beklentilerine hitap etmesi öngörülmektedir.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site