Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Yeni Toyota Camry 2021 Model Özellikleri
Yeni Toyota Camry 2021 Model Özellikleri

Yeni Toyota Camry 2021 Model Özellikleri

Toyota, uzun bir aranın ardından ilk kez bir modelinde AWD sistemini satışa sunuyor. Dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte gelen 2021 yeni Toyota Camry otomobil sevenler için önemli bir seçenek olacağa benziyor. Ayrıca araç içerisinde yer alan dört tekerlekten çekiş sisteminin aracın kabini veya bagajında herhangi bir alan daraltma sorununa yol açmadığı da belirtildi.

2021 Yeni Toyota Camry Özellikleri

Araç 3 farklı motor seçeneği ile birlikte sürücüsünün beğenisine sunulacak.
2,5 litrelik dört silindirli bir motor, 3,5 litrelik V-6 bir motor ve yeni nesil Toyota Hibrit Sistem’ine sahip bir motor bu 3 seçeneği oluşturuyor.
2,5 litrelik motorun 203 beygir gücüne sahip olduğunu söylemekte fayda var.
Ayrıca değişken bir soğutma sistemi, değişken yağ pompası ve soğutulmuş egzoz gazı devridaimi sistemi, motorun yüksek termal verimliliğine ve olağanüstü yakıt ekonomisine katkıda bulunuyor.

2021-model-toyota-camry-ozellikleri-fotograflari-2

V-6 bir motor seçeneği ile gelen sedanlardan biri olması ile dikkat çeken yeni Toyota Camry, D-4S doğrudan enjeksiyon sistemi ile donatılmıştır. Bu motora sahip versiyonu tercih ettiğinizde aracın bir hayli hızlı olduğunu fakat gazı “yudumladığını” sizler de göreceksiniz. Hibrit seçenek olan THS II, 2,5 litrelik dört silindirli bir motor ile bir elektrik motorunun (MG1) çıkışının birleşmesi ile meydana geliyor. Hibrit sistemin toplam güç çıkışının 208 beygir gücünde olduğunu söylemekte fayda olduğunu görüyoruz.

2021-model-toyota-camry-ozellikleri-fotograflari-4

Araç 8 yıllık bir Hibrit Sistem Garantisi ile birlikte kullanıcısına teslim edilecek. Bu açıdan son derece güvenilir olan yeni Toyota Camry, fabrika bakımını kapsayan bir plan olan ToyotaCare ve iki yıl boyunca 24 saat yol yardımı, sınırsız kilometre ile standart olarak otomobil sevenler ile buluşacağa benziyor. Aracın hibrit sistemi geleceğe sizleri bir adım daha yaklaştıracaktır.

2021-model-toyota-camry-ozellikleri-fotograflari-5

 

Toyota Camry Foto Galeri için Tıklayın

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site