Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Yeni Model Dacia | Yenilenen Dacia Modelleri
Yeni Model Dacia | Yenilenen Dacia Modelleri

Yeni Model Dacia | Yenilenen Dacia Modelleri

Yeni model Dacia’lar, modern tasarımları ve gelişmiş teknolojileriyle Eylül ayı sonunda otomobil severlerin beğenisine sunulacak.
Tamamen yenilenen Dacia Sandero, Dacia Sandero Stepway ve Dacia Logan modellerinin üçüncü nesilleri 29 Eylül’de tüm detaylarıyla tanıtılacak.

 

Otomobil dünyasında, önceki nesilleri ile belli bir yere sahip olan Dacia’nın yenilenen modelleri Sandero, Sandero Stepway ve Logan, tarzlarını koruyarak ve erişilebilir fiyatlarla müşterileriyle buluşmaya devam edecek. Yeni modeller, markanın temel felsefesi olan yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha modern tasarım özellikleri, daha fazla ekipman ve çok yönlülük sunuyor.

Dacia’nın sunduğu ürünler, bugün her zamankinden daha çok tüketicinin beklentileri ile örtüşüyor. Artan bireysel mobilite ihtiyacı, uzun vadeli bir yaklaşımı doğurdu. Bu yaklaşımın merkezinde yer alan otomobil, uzun vadeli ve mantıklı bir yatırım tercihi olarak öne çıkıyor. Bu nedenle müşteriler, daha iyi ve daha erişilebilir bir ürün talep ediyor.

 

Dacia Logan ile tek bir modelden başlayan ve bugün eksiksiz bir ürün gamına ulaşan marka, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü gerçekleştiriyor. Dacia Sandero, 2017’den bugüne Avrupa’nın en çok satan perakende modeli olmayı başardı.

15 yılda Dacia markası, otomobil sektöründeki konumunu sağlamlaştırdı. Aidiyet duygusu yaratan ve tercih edilen bir marka oldu. Dacia, müşteri odaklı yaklaşımını sürdürürken, , modernize edilen 2 yeni modeli ile yeni bir boyut kazanıyor.

Belirgin hatları ve tasarım detaylarıyla yeni Dacia Sandero, daha güçlü bir görünüm ve sağlamlığa vurgu yapan dizayn ile yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı ile daha akıcı bir görünüme sahip. Yerden yüksekliği artmasına rağmen yeni Dacia Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor.

Yeni Sandero Stepway ise Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımı ile yeni Dacia Sandero’dan farklılaşıyor. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu, sis farlarının üzerindeki eğimli yapı dikkat çekiyor.

 

Tamamen yeniden tasarlanan üçüncü nesil Dacia Logan’ın silüeti daha dinamik ve akıcı, ayrıca bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin dinamik çizgisine, akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar yeni Sandero ile benzerlik taşıyor. Y biçimindeki ön ve arka farlar, Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturuyor. Üçüncü nesle daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, modellerin daha geniş görünmesini de sağlıyor.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site