Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Volvo’nun Aralık ayı kampanyaları
Volvo’nun Aralık ayı kampanyaları

Volvo’nun Aralık ayı kampanyaları

Volvo’nun Aralık ayı kampanyaları
Volvo’nun Aralık ayına özel yıl sonu satış kampanyası ile XC90, XC60 ve V90 Cross Country modellerinde sabit fiyat garantili ön sipariş ayrıcalığı sunuluyor.

 

Volvo XC90 kampanyası

Volvo XC90, Aralık ayı sonuna kadar TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş avantajıyla SUV tutkunlarına sunuluyor.

 

Volvo XC60 kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırla Volvo satış kampanyası kapsamında, Volvo XC60 modelleri TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş ayrıcalığıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

 

Volvo V90 Cross Country kampanyası

Volvo V90 Cross Country modeline Aralık sonuna kadar TL bazında sabit fiyat garantili ön sipariş fırsatıyla sahip olmak mümkün.

Volvo yıl sonu satış kampanyası koşulları
Volvo yıl sonu kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar Volvo yetkili satıcılarında geçerli ve stoklarla sınırlıdır.

Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi tarafından internet sitesindeki fiyat listesinde yayınlanan fiyatlar yetkili satıcılara tavsiye niteliğinde olup, işbu kampanya kapsamında yetkili satıcıların araç satış fiyatlarını farklı tutarlarda TL bazında sabitleme hakkı saklıdır.

 

Volvo servis bakım kampanyası

Volvo sahipleri, Volvo yetkili servislerinde geçerli ve 31.12.2017 öncesinde trafiğe çıkan, White ve Silver segmentlerdeki Volvo otomobiller için bakım ziyaretlerinde geçerli %50 indirimli motor yağı, %25 indirimli parça ve işçilik hizmetinden 30.12.2020 tarihine kadar yararlanabiliyorlar.

Ayrıca Volvo Car Prime üyelerine, mevcut indirimlere ek olarak; akü, silecek süpürgesi ve balata gibi aşınma parçalarında özel indirim ve ayrıcalıklar da sunuluyor. *Volvo White segment otomobiller (C30, S40, V40, S60, S70,V50,V60,V70)

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site