Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Mercedes Aralık ayı sıfır araç kampanyaları
Mercedes Aralık ayı sıfır araç kampanyaları

Mercedes Aralık ayı sıfır araç kampanyaları

Mercedes-Benz otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz C-Serisi otomobillerde 360.000 TL krediye bu aya özel 12 ay %0 faizli kredi fırsatları sunuluyor. Mercedes E-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel 480.000 TL’ye 12 ay %0 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz GLC Serisi otomobillerde 505.000 TL krediye yıl sonuna özel 12 ay sıfır faizli finansman fırsatı bulunuyor. Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA için Aralık ayında 285.000 TL 36 ay %1,25 faizli kredi imkanı mevcut. Mercedes-Benz A-Serisi sahibi olmak isteyenler için ise 260.000 TL krediye 36 aya kadar %1,25 faiz oranı uygulanıyor. Yeni Mercedes GLB ise Aralık ayında 335.000 TL, 36 ay %1,25 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayında sunduğu yıl sonuna özel satış ka”mpanyaları ile Mercedes müşterileri, otomobil, hafif ticari araçlar ve kamyonlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizli finansman imkanlarından yararlanabiliyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobillerde ise Aralık ayına özel 48 aya kadar %1,63 faiz fırsatı sunuluyor.

Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Aralık ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Mercedes Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Mercedes Vito’ya sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 200.000 TL kredi için, 24 ay vade ve %0,99 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Mercedes Sprinter sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 200.000 TL kredi için, 24 ay vade ve %0,79 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 60.000 TL kredi için, 10 ay vade ve %0 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Mercedes-Benz kamyonlar Aralık fırsatlarıyla

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 2020 model çekici/inşaat ve kargo kamyonlarında Aralık ayına özel, kasko ve servis paketli kampanya sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2020 model yılı çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Aralık ayında geçerli olacak servis paketli, kaskolu finansman kampanyası ile kurumsal müşteriler 500.000 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve %0,99 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabiliyorlar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site