Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Yeni Isuzu D-MAX ve Teknik Özellikleri
Yeni Isuzu D-MAX ve Teknik Özellikleri

Yeni Isuzu D-MAX ve Teknik Özellikleri

Yeni Isuzu D-MAX ve teknik özellikleri

Isuzu’nun pick-up segmentindeki temsilcisi D-Max, 4 farklı donanım seviyesinde 7 farklı versiyona sahip. Isuzu D-Max, premium versiyonu V-Cross ile üstün sürüş konforu sunuyor. Sınıfında ilk kez kullanılan bir çok yeni özelliğiyle tamamen yenilenen D-Max, üçüncü jenerasyonu ile Türkiye yollarında.

Dünya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Isuzu, pick-up segmentindeki iddiasını tamamen yenilenen D-Max ile bir kez daha ortaya koyuyor. Yeni D-Max, 4 farklı donanım seviyesi ile farklı müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. “V-Go” donanım seviyesi temel iş gücü gereksinimi eksiksiz karşılayacak şekilde tasarlanırken, “V-Life” ise Isuzu D-Max’i iş gereksinimlerinin yanında kişisel olarak kullanacak kişiler düşünülerek tasarlanmış. “V-Joy” ve özellikle de “V-Cross” sürüş deneyiminden daha fazla keyif almak ve üst segment araç konforunu hissetmek isteyenler için üretilmiş.

Tamamen yeniden tasarlanan Isuzu D-Max eskisinden çok daha agresif bir görünüme kavuşmuş. D-Max hem iç hem de dış tasarımında ticari araç kalıplarını kıran modern çizgilere sahip. Tüm bu değişimi “Hayallerin için yeniden tasarlandı” sloganı ile ortaya koyarken değişim sadece görünen özelliklerle sınırlı kalmamış. Daha verimli ve daha iyi performansa sahip bir motor, araç güvenliğini ve sağlamlığını artırmayı hedefleyen iyileştirilmiş şasi, yeni süspansiyon yapısı ve daha büyük frenler ile birlikte aracın altyapısında da büyük yenilikler mevcut.

Bu değişimler ile birlikte Isuzu D-Max tüm versiyonları ile 800 mm sudan geçebilme kabiliyetine sahip. Yaklaşma, uzaklaşma açıları iyileşirken aracın yakıt tüketiminde de belirgin bir iyileşme sağlanmış.

Yenilenen tasarımıyla etkileyici ve modern bir görünüme kavuşan Isuzu D-Max’te; Bi-LED farlar, yeni tasarlanmış ön ızgara, modern renk kombinasyonları, yan basamaklar, tavan rayları gibi detaylarla hem spor hem de agresif bir görünüm hedeflenmiş. 4.2 inch renkli bilgi ekranı, yumuşak doku, ince dikiş detaylar, kaliteli iç malzemeler ve yeni iç trim renkleri ile içi tasarımı da tamamen yenilenen yeni D-Max, dokuz farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

Isuzu D-Max eski versiyonlarına göre daha zengin donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Tüm bu donanım özelliklerinin yanında 4.000.000 km’ye eşdeğer testler ile Isuzu’nun sağlamlığından ödün vermiyor. Güvenlik konusunda yeni bir sınıf belirleyen D-Max özellikle V-Cross donanım seviyesindeki stereo kamera, arka radar, trafik işareti tanıma ve hatırlama, ön çarpışma ve otonom frenleme, dönüş asistanı, çoklu çarpışma önleyici fren sistemi, adaptif hız sabitleme, otonom frenleme, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve uzun far asistanı gibi bir çok özelliği ile çok daha güvenli bir sürüş sağlarken ön ve arka park sensörleri, dönüş asistanı ve geri görüş kamerası ve çok daha yumuşak direksiyonu ile şehir içi kullanımı da sorunsuz hale getiriyor.

 

Pick-up segmentinden farklı olarak piano black detaylar ve koyu renkler ile ön plana çıkan Isuzu D-Max V-Cross, 2’si tavanda olmak üzere 8 hoparlörü ile de yüksek ses kalitesi sunuyor. D-Max’in yenilenen direksiyon sistemi, süspansiyon sistemi, kabin bağlantıları yol tutuşu ve manevrayı kolaylaştırıken araç içi gürültüyü’de önemli oranda düşürmüş durumda.

Hava yastıkları güvenliği artıracak şekilde geliştirilen yeni D-Max’e ayrıca merkezi hava yastığı gibi sınıfında fark yaratan yeni güvenlik önlemleri de eklenmiş. Güvenlikte yepyeni bir noktaya ulaşan yeni Isuzu D-Max, Avrupa Euro NCAP ve Avustralya ANCAP’ten 5 yıldız aldı.

 


Yeni Model Otomobiller için
Tıklayın

Otomobil Kampanyaları için Tıklayın

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site