Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Otomobil Haberleri » Fiat 2017 Model Mobi Ne Zaman Geliyor ?
Fiat 2017 Model Mobi Ne Zaman Geliyor ?

Fiat 2017 Model Mobi Ne Zaman Geliyor ?

Fiat Mobi tam anlamıyla günlük kullanımlarınız için tasarlanmış bir araç. Kullanımı kolay, park etmesi daha kolay. Çok hafif olmasının yanı sıra sınıfına göre hiç de fena sayılmayacak bir performansa ve tüketime sahip. Ne istediğini bilen kişileri hedefleyen Fiat Mobi, şehir içi kullanımlar için vazgeçilmez olmak istiyor.

Her ne kadar küçük olsa da farklı tasarımıyla ve kimliğiyle öne çıkan model, sportif görünümü sayesinde olduğundan daha büyük gösteriyor. İç tasarımını incelediğimiz zaman, ilk göze çarpan detay diğer Fiat modellerini andıran bir iç konsola sahip olması. Kullanılan tasarım dilinden dolayı, Fiat logosunu görmeseniz dahi bindiğiniz aracın Fiat olduğunu anlamak gerçekten hiç de güç değil.
Fiat-Mobi-2017
Fotoğraflardan görebildiğimiz kadarıyla dijital klimaya sahip olmayan model, muhtemelen arka cam otomatik donanım ile de satışa sunulmayacak. Tabii ki en doğru bilgiyi araç ile ilgili detaylı açıklama yapıldığında iletebileceğiz. Bunlara ek olarak direksiyonda yer alan fonksiyon tuşları ve oldukça minimalist bir multimedya ekranı dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor. Araçta AUX girişi, USB girişi ve Bluetooth bağlantısı bulunacak. 5 kişilik yolcu kapasitesi bulunan Mobi’nin her donanımında arka tarafta iki bölmeden oluşan koltuk yer alacak. İster tek, ister ikisi beraber katlanabilen koltuklar sayesinde ihtiyaç durumunda yeterli bagaj hacmini sunmayı hedefliyor.

Dış tasarımını incelediğimiz zaman ise ilk dikkat çeken unsur ön tarafta kullanılan büyük far yapısı ve sis farları. Yine ön tarafta yer alan ızgara, araç hakkında daha büyük bir model izlenimi uyandırıyor. Yan taraftan bakıldığında ise aynı tasarım dili kullanılarak aracı olduğundan büyük göstermeye çalışmış Fiat tasarımcıları. Arka tarafta ise bagaj kapağını tamamen kaplayan siyah bir cam bagaj kapağı bizi karşılıyor. Bu bagaj kapağı araca hem şıklık, hem de sportiflik katıyor.

Fiat-Mobi-2017-2
Fiat Mobi, 6 farklı donanım versiyonuna sahip olacak. Easy, Easy On, Like, Like On, Way ve Way On bu donanım seçeneklerinin isimleri. Her versiyonda yalnızca dört kapı seçeneği sunan Mobi, çift kapılı bir model üretmeyecek. Ayrıca motor seçeneği de tek bir seçenek olarak gelecek. 1.0 litrelik bu motora 3 yıllık fabrika garantisi verilecek.

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site