Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Aralık Kampanyaları » Renault Yıl Sonu Sıfır Otomobil Kampanyası
Renault Yıl Sonu Sıfır Otomobil Kampanyası

Renault Yıl Sonu Sıfır Otomobil Kampanyası

Renault Yıl Sonu Sıfır Otomobil Kampanyası

Renault, 2021’de yeni 0 km otomobil sahibi olmak isteyenler için Aralık ayında yıl sonuna özel avantajlı kampanya fırsatları sunuyor. Sınırlı sayıdaki 2021 model sıfır Renault otomobiller, cazip finansman seçenekleri, takas imkanı ve yıl sonuna özel avantajlı kampanya fiyatlarıyla Renault yetkili satıcılarında.

Güncel kampanyalı sıfır Renault fiyatları
Aralık ayında yıl sonuna özel, Yeni Renault Clio 247.000 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla satın alınabiliyor. Yeni Renault Taliant ise 259.900 TL başlangıç fiyatı ile alıcılarını bekliyor.

Renault Megane Sedan, benzinli versiyonlarında 374.900 TL, dizel versiyonlarında 484.000 TL başlangıç fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Yeni Renault Captur 512.000 TL’den başlayan fiyatlarla yetkili satıcılarda.

Renault Talisman, Aralık ayında 847.900 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Renault Kadjar 612.000 TL, Renault Koleos ise 776.900 TL kampanyalı satış fiyatı ile Renault yetkili satıcılarında.

Renault Megane Sedan kampanyası
Renault, Aralık ayında gerçekleştirdiği otomobil kampanyası kapsamında, Megane Sedan için 100.000 TL’ye 24 ay vade ve %1,67 faizli kredi imkanı sunuyor.

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Renault Megane Sedan otomobilinin perakende satın alımında geçerlidir. Kampanyada, 100.000 TL kredi, 24 ay vade ve %1,67 faiz oranı ile aylık ödeme 5.430 TL’dir.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Renault Megane Sedan’ın karma CO2 salımı 105 – 130 g/km; yakıt tüketimi 4,0 – 5,7 lt/100km aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Stoklarla sınırlı olan kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.

Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %2,05, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %27,61

Yeni Renault Clio kampanyası
Aralık ’ta Yeni Renault Clio 100.000 TL için 24 ay vade ve %1,67 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor.

 

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Renault Yeni Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg otomobilinin perakende satın alımında geçerlidir. Kampanyada, 100.000 TL kredi, 24 ay vade ve %1,67 faiz oranı ile aylık ödeme 5.430 TL’dir.

Renault Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Yeni Renault Clio’nun karma CO2 salımı 105 – 118 g/km; yakıt tüketimi 4,9 – 6,8 lt/100km aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.12.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.

Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %2,05, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %27,61
Yeni Taliant, Yeni Clio, ZOE ve Megane Sedan modellerinde 2.000 TL takas indirimi kampanyası
Sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Renault Taliant, Yeni Renault Clio, Renault ZOE ve Renault Megane Sedan versiyonlarının perakende satın alımında uygulanan kampanyadan, mevcut aracını takasa vererek, 2021 model Yeni Renault Taliant, Yeni Renault Clio, Renault ZOE ve Renault Megane Sedan yeni araç alanlar faydalanabilecektir. İlgili kampanya kapsamında, 2.000 TL’lik ekstra takas indirimi uygulanacaktır. Takasa verilecek araç, yeni araç alımı tarihinde, en az son 3 aydır müşteri veya 1.derece yakını üzerine kayıtlı olmalıdır. Takasa gelen araç sahibi ile yeni araç sahibi 1.derece akraba (anne, baba, eş, kardeş, çocuk) olabilir. Soy isim kontrolü yeterlidir. Soy ismi değişen kız çocukları da dahil edilebilir.

Yeni Renault Taliant modelinin karma CO2 salımı 116 – 139 g/km; yakıt tüketimi 5,6 – 7,5 lt/100km aralığındadır. Renault Yeni Clio’nun karma CO2 salımı 105 – 118 g/km; yakıt tüketimi 4,9 – 6,8 lt/100km aralığındadır. Renault Zoe modelinin ortalama CO2 salımı 0 g/km; enerji tüketimi 172 Wsa/km’dir. Renault Megane Sedan’ın karma CO2 salımı 105 – 130 g/km; yakıt tüketimi 4,0 – 5,7 lt/100km aralığındadır. Temsili modeller üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.12.2021’e tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.

Renault online satışa özel ilk bakım hediye kampanyası, dosya masrafsız kredi fırsatı

Renault’un online satış kanalı satinal.renault.com.tr’den yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, Renault Finans’tan kullanılan kredilerde kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır. Kampanyadan, satinal.renault.com.tr üzerinden araç alan ve Renault Finans’tan kredi kullananlar yararlanabilir. Ruhsat sahibi, satinal.renault.com.tr üzerinden işlemleri yapanın kendisi olmalıdır. İlgili hak, aynı soyadına sahip olunsa dahi bir başkasına devredilemez.

Renault finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar satinal.renault.com.tr’de geçerlidir.

 

 


Yeni Model Otomobiller için
Tıklayın

Otomobil Kampanyaları için Tıklayın

Audi Web Site        Mercedes Web Site        Bmw Web Site